geo
м. Запоріжжя, вул. 12 квітня, будинок 7 у самому серці Запоріжжя
geo
Пн-Пт с 10:00 до 20:00 Сб/Нд Вихідний

Лазерні технології лікування та омолодження шкіри

ELOS омолодження та ліфтинг шкіри – ґрунтується на технології електрооптичного синергізму. Іншими словами, це унікальне поєднання двох типів енергій – світлової енергії та електричного струму високої частоти радіоліфтингу (RF). Світлову енергію використовує при класичному лазерному омолодженні обличчя. Але тільки з появою ELOS-технології стало можливим надавати на шкіру глибший і водночас дбайливий вплив. Через війну стимулюється вироблення власного еластинового комплексу шкіри, синтез нового колагену у її глибинних шарах. Елос-омолодження дає комплексний ефект при омолодженні особи:

Елос лікування шкіри, судини, пігментація, акне

Елос – ELOS лікування шкіри – різні види пігментації, судинні зірочки, розтяжки і в’ялість шкіри – все це ще ніколи не долалося настільки успішно, як при використанні технології електрооптичної синергії. Елос поєднує в собі дві енергії: світлову та радіохвильову. Світлове випромінювання створює антибактеріальний ефект, знімає запальний процес у шкірі. Радіохвиля сприяє стимуляції вироблення шкірою колагену. Колаген утворює спеціальний каркас, який розгладжує шкіру, робить її гладкою та еластичною. Технологія елос не тільки прибирає сліди від акне (угрів) і знімає запалення на шкірі, але й ефективно бореться з причиною вугрової хвороби та прищів – бактеріями, які знаходяться у закупорених сальних залозах та провокують запалення.

Фотоомолодження та фотолікування шкіри

Фотоомолодження шкіри – В основі процедури фотоомолодження лежить застосування лазерних технологій. Під впливом широкоімпульсного світлового потоку відбувається інтенсивне омолодження епідермісу, при цьому структура здорових тканин не руйнується, що пояснює відсутність реабілітаційного періоду. Лазерне фотоомолодження особи вирішує кілька завдань: лікування розацеа та усунення пігментації; усунення ознак старіння; покращення стану шкіри; поліпшення периферичного кровообігу та трофіки тканин. У всіх випадках досягаються такі ефекти як розгладжування зморшок, скорочення пір, підвищення тонусу та еластичності шкіри.Ефективність лазерного фотоомолодження можна оцінити через три сеанси, але вже після першої процедури спостерігається поліпшення стану шкіри – пігментні плями і зморшки стають менш помітними, шкіра набуває здоровішого і свіжішого вигляду.

Фотолікування шкіри, судини, пігментація, акне

Фотолікування шкіри – це метод лазерної терапії. При цьому лазерна установка генерує світлове випромінювання певної потужності та довжини хвилі.
Залежно від цих показників світловий промінь впливає певні хромофори (мішені). В даному випадку мішенню є пропіони бактерій і тому промінь світла проникає крізь поверхневі шари шкіри, досягаючи вогнища запалення і руйнуючи мікроорганізми, що призводять до формування гнійних вогнищ.
Як показує практика, вже за кілька годин після процедури запальний елемент стає менш болючим і поступово «заспокоюється». Фотолікування акне показано як місцеве лікування вугрової хвороби. При цьому можна впливати як на гнійнички, так і на негнійні запальні елементи. Лікування краще піддаються вульгарні підліткові вугри.

Типи енергій у фізіотерапії Elos – синергія IPL-RF Лазер та радіохвилі IPL-Лазерна фототерапія
Зони та ділянки впливу Ліфтінг, Пігментація, Судини, Акне Омолодження, Пігментація, Акне
Обличчя повністю, або обличчя частково 1500,00 грн. 1000,00 грн.
Обличчя + очі 2000,00 грн. 1300,00 грн.
Обличчя+очі+овал 2500,00 грн. 1900,00 грн.
Обличчя+очі+овал+шия 4000,00 грн. 3500,00 грн.
Обличчя+очі+овал+шия+декольте 5500,00 грн. 4500,00 грн.
Очі (верх брови, нижня повіка, латеральні сторони) 1000,00 грн. 600,00 грн.
Овал 500,00 грн. 300,00 грн.
Шия 1500,00 грн. 900,00 грн.
Декольте 1500,00 грн. 900,00 грн.
Кисті рук (пара) 700,00 грн. 700,00 грн.
Спина (верхня або нижня частина) 3500,00 грн. 2000,00 грн.
Сідниці 3000,00 грн. 1500,00 грн.
Залишились питання?

Заповніть форму нижче та ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин або зателефонуйте нам по одному з наших номерів телефону